Notice: Undefined variable: ub in /home/kobimor1/benaymedikal.com/mipanel/config/fonksiyon.php on line 269

Notice: Undefined variable: ub in /home/kobimor1/benaymedikal.com/mipanel/config/fonksiyon.php on line 281

Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/kobimor1/benaymedikal.com/mipanel/config/fonksiyon.php on line 281
  • Benay Medikal'e Hoşgeldiniz !
  • Bizi Arayın :05334936352
Altındağ , Ankara

Flowmetre ve Aksesuarlar

Çok güvenilir ve doğru tıbbi flowmetreler (akış ölçer) sunuyoruz. Akış ölçerler sağlık kurumlarında çok farklı şekillerde kullanıldığından, her bir kullanıcının özel ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç farklı akış ölçer konfigürasyonu mevcuttur.

DOĞRUDAN DUVAR MONTE VE RAY MONTE DEBİMETRELER

Bir kullanıcının tıbbi ekipmanı sabitlemek için rayı yoksa, doğrudan akış ölçer önerilir. Farklı ülkelerde kullanılan farklı problar olduğundan, debimetreler çok farklı standartlarda (DIN , AFNOR , İngiliz, UNI, C&U, Japonca, vb.) problarla donatılmaktadır.

GAZ TÜRÜ

Oksijen ve hava için akış ölçerler mevcuttur.

NEMLENDİRİCİ

Oksijenin uzun süreli solunması için bir nemlendirici gereklidir. Yeniden kullanılabilir nemlendiricilerimiz ve tek kullanımlık nemlendiricilerimiz mevcuttur. Yeniden kullanılabilir nemlendiriciler tamamen polisülfondan yapılır ve böylece 134°C'ye kadar sterilize edilebilirler. Şişenin kapasitesi büyüktür (300 ml). Kullanıcı ayrıca kabarcık nemlendiriciler ve nebulizatörler arasında seçim yapabilir. Yeniden kullanılabilir nemlendiriciler, ince maske hortumu veya 22 mm çapında büyük hortum bağlama imkanına sahiptir.

TEKLİ VE ÇİFTLİ MODELLER

Çift debimetre ile bir kullanıcı aynı anda iki hastayı tek bir gaz kaynağından tedavi edebilir, bu da zamandan tasarruf etmeniz ve maliyetleri düşürmeniz anlamına gelir.

FARKLI RENKLER AKSESUARLAR

Farklı standartlar tıbbi gazlar için farklı renkler öngördüğünden, akış ölçer aksesuarlarımız (hortumlar, konektörler) belirli standartların gereksinimlerini karşılamak için farklı renklerde mevcuttur.

Emniyetli ve en önemlisi kullanım için güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır.